Domov pro seniory HRONOV

+420 491 482 462

Dokumenty

Vzor žádosti a lékařské zprávy, ceník úhrad

Jak postupovat při podání žádosti

Zájemci o službu, případně osoby zájemcem požádané, mohou kontaktovat jakéhokoli zaměstnance zařízení, který podá základní informace a předá kontakt na sociální pracovnici.

Zaevidování žádosti a poskytnutí podrobnějších informací mají na starosti sociální pracovnice.

První kontakt se sociální pracovnicí je možný:

  • e-mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • písemnou formou - poštou na adresu: DO Justynka, Komenského náměstí 212, 549 31 Hronov
  • osobní návštěvou - zvoňte u vchodu z náměstí, na zvonek sociální pracovnice
  • telefonicky na čísle: 602 665 634

tanecni obor home

literarne dramaticky obor home

vytvarny obor home

Formuláře potřebné pro podání žádosti:

Na formuláři žádosti je důležitý vlastnoruční podpis žadatele. Bez souhlasu žadatele není možné žádost podat. Výjimka je jen u žadatelů neschopných podpisu ze zdravotních důvodů, v tom případě potvrdí tuto neschopnost ošetřující lékař. Ale žadatel musí být vždy v rámci svých konkrétních omezení o podání žádosti informován.

Lékařskou zprávu vyplňuje jeho praktický lékař nebo v případě hospitalizace ve zdravotnickém zařízení jeho aktuálně ošetřující lékař. Oba formuláře je třeba dodat sociální pracovnici DO Justynka a to osobně, poštou nebo naskenované emailem.

Formuláře ke stažení


Při podání žádosti prosím zvažte závažnost Vaší situace, v současné době již neexistují žádné pořadníky, nedoporučujeme proto podávat si žádost „pro jistotu“, žadatel by měl být připraven k nástupu, jakmile se uvolní místo. Při přijetí do Domova nezáleží na tom, jak dlouho u nás máte podanou žádost, jediným kritériem pro přijetí je aktuální nepříznivá sociální situace seniora, kterou již není nadále schopen řešit ani s pomocí rodiny či někoho blízkého, ani s pomocí pečovatelské služby nebo např. služby osobní asistence v místě, kde žije.

tanecni obor home

Co s sebou do Justynky při příjmu

Ceník úhrad

Ceník úhrad platný od 1. 2. 2024. Ceny jsou stejné pro všechny diety a formy stravování. Tyto částky jsou platby za pobyt a stravu.

Péče je hrazena zvlášť příspěvkem na péči ve výši přiznané Úřadem práce (např. klient na dvoulůžkovém pokoji zaplatí 14.550 Kč za pobyt a stravu + 12.800 Kč, pokud pobírá příspěvek na péči ve 3. stupni závislosti).

  Ubytování / den Strava / den Celkem za měsíc
Jednolůžkový pokoj 305,- Kč 255,- Kč 16.800,- Kč
Dvoulůžkový pokoj 295,- Kč 255,- Kč 16.500,- Kč
Třílůžkový pokoj 295,- Kč 255,- Kč 16.500,- Kč

Dokumenty ke stažení

Rozpočty a závěrečné zprávy

Ostatní dokumenty

Kontaktujte nás

Domov odpočinku ve stáří JUSTYNKA
Komenského náměstí 212, 549 31 Hronov

Tel.: +420 491 482 462
E-mail: do_justynka@cmail.cz

Pár slov na závěr

Snahou nás všech je vytvořit prostředí, kde se budete cítit bezpečně, spokojeně, a kde v nás, zaměstnancích najdete, klid, jistotu a zázemí pro své důstojné stáří.

Přejeme Vám hodně pěkných chvil strávených se svými vrstevníky, navázání nových vztahů a přívětivé domácí prostředí podobné tomu, na které jste byli celý život zvyklí.

Těšíme se na Vás. Zaměstnanci DO JUSTYNKA